Miło poinformować o sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Matematyczny.
W gronie najlepszych, uzyskując tytuł laureata znaleźli się:
Dorota Wiśniewska – uczennica klasy IV oraz
Amelia Pakuła – uczennica klasy VI.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wykazaliście się ogromną wiedzą w tym intelektualnym wyzwaniu. Mieliście możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz porównania jej z wiedzą swoich rówieśników z całej Polski. Życzę kolejnych sukcesów.
Koordynator Konkursu
Sylwia Nowak

