Festyn Rodzinny ” Zawsze razem”

16 maja 2026 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy, pełen uśmiechu i integracji Festyn Rodzinny 🏫❤️
Festyn rozpoczął się od oficjalnego powitania gości przez Panią Dyrektor Alinę Szymańską. Głos zabrała również Sekretarz Miejska Izabela Kolańczyk, która w imieniu władz samorządowych przekazała najserdeczniejsze życzenia i życzyła udanej zabawy. W swoim przemówieniu podkreśliła ogromną rolę szkoły w integracji lokalnej społeczności oraz znaczenie budowania silnych więzi rodzinnych i sąsiedzkich 🤝
Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne 🎤 i artystyczne 🎨, a także aktywnie uczestniczyli w szkolnej strefie sportowej ⚽.
 
Ogromnym hitem wśród dzieci były dmuchane zamki 🏰 i malowanie buziek 🎨, które zapewniły mnóstwo radości!
Festyn okazał się doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu 🌳, integracji oraz zacieśnienia więzi między mieszkańcami, rodzicami, nauczycielami i przedstawicielami samorządu.
Pogoda dopisała ☀️, a wydarzenie przyciągnęło liczną lokalną społeczność – nie tylko uczniów i nauczycieli, ale także rodziców, przyjaciół szkoły i mieszkańców okolicznych miejscowości.